Kosova
Shkronjat

Dy femra dhe dy meshkuj kanë përfunduar të arrestuar nga Policia e Kosovës, nën dyshimin se janë përfshirë në veprën mundësim i prostitucionit.

Ngjarja siç bën të ditur policia, ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Prishtinë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt./KosovaPress/