Kosova
Shkronjat

Viktima mashkull i mitur, ka pranuar trajtim mjekësor në QKUK, pasi që i njëjti pas një zënke është sulmuar fizikisht me thikë nga disa të dyshuar meshkuj poashtu të mitur.

Në lidhje me rasti janë intervistuar katër të dyshuar meshkuj dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

Policia ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur dje në rrugën ‘Ismail Qemajli’ në Vushtrri./KosovaPress/