Kosova
Shkronjat

Një mashkull ka raportuar në polici se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj.

Policia ka bërë të ditur se ngjarja ka ndodhur dje në Gjilan.

Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin. /KosovaPress/