Më në fund erdhi koha për të parë në çantën tuaj të tualetit, ato ngjyra plot shkëlqim e jetë, të cilave ndoshta deri sot nuk keni guxuar as t’u hidhni sytë. Tonalitete të blusë dhe jeshiles janë vënë në pah në javët e modës më të famshme në botë, por nuk mbetet prapa as përdorimi i violës, rozës e së kaltrës.

Artikulli i plotë: Make up-i për pranverë 2017

Këngëtarja kosovare Rita Ora, ka bërë edhe një paraqitje të radhës në të cilën dukej tejet provokuese. E veshur në një fustan të shkurtë dhe një bluzë të modës së fundit, ngjyrë argjendi, Rita tregoi këmbët e saj seksi, në një mbrëmje rrugëve të Londrës, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Artikulli i plotë: Motrat Ora shkëlqejnë në një ndejë në Londër

Këngëtarja e madhe Adeina Ismaili, tash e një kohë nuk është aktive në tregun e muzikës, ngase i është përkushtuar tërësisht jetës personale.

Artikulli i plotë: Diva shfaqet për herë të parë shtatzënë në fotografi: Nuk ka bizhu më të bukur se duart e fëmijës...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, e cila është me origjinë nga Kosova, Rita Ora është personi më i famshëm shqiptar që ndiqet në rrjetet sociale dhe duke e ditur fuqinë e tyre, pa hezitim mund të themi se është shqiptarja më e famshme në botë.

Artikulli i plotë: Rita Ora, shqiptarja më e famshme në botë!?

Nuk mund të flisni për trendet e reja të flokëve pa e përmendur të famshmin nga Instagram-i, Guy Tang. Guy Tang është i njohur për aftësitë e veta për t’i transformuar ngjyrat e përditshme të flokëve në nuancat më interesante dhe më të bukura që i ka parë syri i njeriut.

Ai tani ka lansuar edhe linjën profesionale të ngjyrave të flokëve me 24 nuanca të ndryshme.

Më poshtë i keni disa nga ngjyrat e kësaj linje, të cilat me të vërtetë se do t’iu lënë përshtypje të mirë.

Faqja 1 nga 2
marketing