Showbiz
Shkronjat

Modelja e njohur Emina Cunmulaj ka bërë të ditur së fundmi përmes rrjeteve sociale se ndodhet në El Dorado.

 Ajo ka shkuar atje bashkë me bashkëshortin dhe vajzën e saj të vogël për të kaluar disa ditë pushimi. Emina ka ndarë me fansat në Instagram imazhe, të cilat tregojnë për çastet e ëmbla që është duke shijuar atje.

Në disa prej fotografive, modelja nuk heziton të shfaq edhe linjat seksi në ekspozimin e saj me bikini.