Showbiz
Shkronjat

Blerina Kllokoqi sot feston 10 vjetorin e fejesës me djalin e presidentit historik, Mendimin. Këtë kujtim dizajnerja e famshme e ka ndarë në Facebook duke kujtuar atë ditë.

"Nen tingujt e pianos se Lule Elezi, në një ambient familjare dhe shume private, sot 10 vite i thashë PO propozimit te Mendimit për fejese, duke e vendosur unazën e fejesës në gisht" shkruan Blerina në Facebook.

Çifti i njohur 10 vite pas janë prind ndërsa njihen për harmoninë bashkëshortore që kanë./Indeksonline/