Sport
Shkronjat

Bjorn Kuipers do të ndajë drejtësinë në sfidën Juventus – Monaco

Gjyqtari që ndau drejtësinë në sfidën mes Juventusit e Barcelonës, do të ndajë drejtësinë në sfidën mes “Zonjës së Vjetër” e Monacos. Një gjë e tillë është konfirmuar edhe nga UEFA.

Juve dhe Monaco përballen nesër nga ora 20:45. Ndeshjen e parë e fituan italianët 2:0. /Express/